thumb

Mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, przy czym jedna osoba pracuje w domu, na niewielkiej powierzchni i funkcjonalnie, to nie łatwe wyzwanie. To mieszkanie dostępne w kompleksie Komandorskie Wzgórze (do obejrzenia podczas dni otwartych już w ten weekend) doskonale się do tego nadaje.  rzut kolorW salonie z aneksem kuchennym urządzonym w ciepłych południowych kolorach, znajdzie się miejsce przy etnicznym kilimie na wspominanie z wojaży. Kanapa oddzielona jest od kuchni ażurowym regałem na którym miejsce znajdą pamiątki z podróży, albumy czy zdjęcia. Szklany stolik i fotel dopełniaję miejsce do odpoczynku.

01_duży

Cześci wypocznynkowe i pokoje wyłożne parkietem we francuską jodełkę, natomiast część „techniczna” to marokańskie płytki kolorystycznie spójne z całym mieszkaniem – zachód słońca nad pustynią. Część jadalna to duży stół i wygodne krzesła doświetlone lampą z dużym abażurem.

02_duży

W sypialni znajdzie się miejsce na kącik do pracy w spokoju, natomiast głównym elementem tego pomieszczenia jest miękkie łóżko z dwoma akcentami w postaci lampek nocnych. W pokoju dziecięcym natomiast, miejsce do odrobiania lekcji i rozkładana sofa z funkcją spania. Oba pomieszczenia utrzymane w kolorystyce szarobeżowej z akcentami czerwonymi.

03_syp

 

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego mieszkania w stanie deweloperskim zapraszamy na najbliższe Dni Otwarte w inwestycji Komandorskie Wzgórze w Gdyni, ul. M. Wittekówny. Czekamy na Państwa w sobotę i niedzielę 6-7 września 2014 w godzinach 10:00-15:00.