THUMB

Niektóre produkty można dowolnie stylizować w zależności od potrzeb czy nastroju. Takim uniwersalnym produktem jest lampa wisząca Zettel projektu Ingo Maurera. Składa się ona z cylindra z metalowej siateki w który włożone są metalowe druciki z przyczepionymi na końcu kartkami. Samo złożenie jest dość pracochłonne jednakże efekt z pewnością będzie unikatowy jako że nie ma dwóch identycznie złożonych lamp. Producent dostarcza zestaw karteczek z wydrukowanymi wierszami w różnych, nawet najbardziej egzotycznych językach, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy użyli własnych karteczek. Możemy przypiąć kolorowe, w geometryczne wzory albo zamienić na czarne. Na święta można nawet wpiąć zielone, czerwone i złote, uzyskamy w ten sposób lampę – choinkę.

ingo-maurer-zettelz-5-chandelier-dining-room ingo-maurer-zettelz-5-chandelier-white ingo-maurer-zettelz-5-lamp-black-square-room ingo-maurer-zettelz-5-lamp-patterned-paper-close ingo-maurer-zettelz-5-light-multi-colored-room

Taka lampa sprawdzi się w każdym pomieszczenie, a jej mniejsza wersja nawet w małych mieszkaniach. Dla poszukujących indywidualności mieszkańców kompleksu Komandorskie Wzgórze czy Nadmorski Dwór.