fotoBlog komfortowewnetrze.eu powołaliśmy z myślą o Klientach Invest Komfort, którzy poszukują inspiracji do urządzenia swojego nowego mieszkania. Korzystając z naszego doświadczenia w kreowaniu pięknych przestrzeni mieszkalnych i części wspólnych* chcemy dostarczać świeże pomysły i porady, wyszukiwać ciekawe trendy.

Blog powstaje wspólnie z doświadczonym zespołem architektów wnętrz i designerów z numalab° a porady meblarskie dodatkowo z mesmetric | concept store.

Wszystkim poszukującym inspiracji życzymy doskonale urządzonego mieszkania pełnego rodzinnego szczęścia i powodzenia.


*Osiedla Invest Komfort budowane są w najbardziej poszukiwanych i cenionych lokalizacjach Gdyni, Gdańska i Sopotu – nad morzem, na Starym Mieście, w centralnie położonych dzielnicach. W swoich inwestycjach zapewniamy mieszkańcom zaplecze rekreacyjne – boiska, siłownie, sauny, sale klubowe. Nasze realizacje wyróżniają się wysokim standardem wykonania i estetyką każdego detalu.

Mieszkania pokazowe przygotowane przez Invest Komfort a także wykończenie obiektów sportowych, holów windowych budzą ogromne zainteresowanie klientów oraz specjalistów z branży.

Zapraszamy na www.investkomfort.pl